جستجو
چهارشنبه, 04 خرداد,1401
Menu

آشیو اطلاعیه ها و فراخوان ها

ارسال شده: 1401/3/3

نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری و تجارت چین - شیامن (CIFIT) از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۱ در شهر شیامن برگزار می شود.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/3/3

فراخوان عمومی سرمایه گذاری شماره 1-1401 شرکت شهرک های کشاورزی در مجتمع ها/شهرک های کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی)

ادامه مطلب
ارسال شده: 1400/12/2

فراخوان عمومی سرمایه گذاری شماره 7-1400 شرکت شهرک های کشاورزی در مجتمع ها/شهرک های کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی)

شرکت شهرک‌های کشاورزی درنظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت،مستحدثات و وضعیت موجود تعدادی از مجتمع‌ها و شهرک‌های کشاورزی (گلخانه‌ای) را تحت شرایط عمومی و اختصاصی به متقاضیان واجد شرایط واگذار نماید.

متقاضیان می‌توانند از روز یک شنبه 1400/11/17 به مدت شش ماه با مراجعه به سایت www.apcp.ir فرم ثبت نام را دریافت و پس از تکمیل با همراه داشتن مدرک مورد نیاز به مدیریت شعب شرکت شهرک‌های کشاورزی در استان مربوطه و یا به شرکت شهرک‌های کشاورزی در ؛ تهران، خ شهید دکتر عباسپور، نبش کوچه گیتا، پلاک 8 دفتر مدیریت تملک و واگذاری و یا دبیرخانه شرکت تحویل نمایند.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1400/12/1

فراخوان احصاء و شناسایی قوانین و مقررات مخل کسب و کار

ادامه مطلب
ارسال شده: 1400/12/1

مصوبه دولت درخصوص برنامه ملی تقویت کسب و کار، معیشت مرزنشینان و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی ابلاغ شد.

هیئت وزیران در جلسه مورخ ۳ بهمن ۱۴۰۰، با هدف بهبود وضع معیشتی و کسب کار مرزنشینان، پیشنهاد مشترک ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر «برنامه ملی تقویت کسب و کار، معیشت مرزنشینان و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی» را به تصویب رساند.

ادامه مطلب
RSS

انتخابگر پوسته

دی ان ان