جستجو
دوشنبه, 28 خرداد,1403
Menu

آشیو اطلاعیه ها و فراخوان ها

ارسال شده: 1403/2/30

ارائه خدمات در سامانه پنجره واحد مدیریت زمین

با راه اندازی سامانه پنجره واحد مدیریت زمین (zamin.gov.ir) پاسخ دهی به استعلامات متقاضیان تنها از طریق این درگاه امکان پذیر خواهد بود.

 

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/12/28

آیین نامه رفع موانع احداث نیروگاه های تجدیدپذیر

تصویبنامه مصوب جلسه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ هیات وزیران درخصوص «آیین نامه رفع موانع احداث نیروگاه های تجدیدپذیر» طی نامه شماره ۲۳۸۷۰۰ در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ گردید.

دریافت متن کامل

 

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/12/21

دستورالعمل تعیین شرایط مربوط به ارزشیابی، به کارگیری، ورود و خروج اصل و عواید سرمایه گذاری فلزات گرانبها به صورت شمش استاندارد

در اجرای بند (۳) مصوبه هیات وزیران به شماره ۱۶۷۰۱۰/ت۶۰۲۴۲هـ مورخ 1401/09/12 موضوع تعیین شرایط مربوط به نحوه ارزشیابی، به کارگیری، ورود و خروج اصل و عواید سرمایه گذاری فلزات گرانبها به صورت شمش استاندارد، شرایط مذکور به شرح دستورالعمل ذیل ابلاغ گردیده است.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/12/18

ابلاغیه بانک مرکزی در خصوص خرید ارز سرمایه‌گذاران خارجی و افراد فاقد تعهدات صادراتی با نرخ معادل ۱۰ درصد بالاتر از سامانه الکترونیکی ارز (ETS)

با عنایت به اعلام سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران و بنابر دستورالعمل صادره توسط اداره پایش بازار ارز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، خرید ارز از سرمایه‌گذاران خارجی و افراد فاقد تعهدات صادراتی با نرخ معادل ۱۰ درصد بالاتر از سامانه الکترونیکی ارز (ETS)، انجام می‌گردد.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/11/2

اینفوگرافی وضعیت مجوزهای کسب و کار گیلان از مرداد 1401 تا پایان آذر 1402

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/11/2

اینفوگرافی وضعیت سرمایه‌گذاری خارجی استان گیلان در سال 1402

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/10/2

شعب بانک‌های ملی و تجارت برای خرید اسکناس ارز سرمایه‌گذاران خارجی

با عنایت به اعلام سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران و بنابر دستورالعمل صادره توسط اداره پایش بازار ارز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شعب منتخب بانک‌های استان، جهت خرید ارز از سرمایه‌گذاران خارجی و افراد فاقد تعهدات صادراتی با نرخ معادل 10 درصد بالاتر از سامانه الکترونیکی ارز (ETS) به شرح ذیل معرفی می‌گردند.        

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/10/2

فراخوان ایده‌ها، طرح‌ها و پیشنهاد پژوهشی با محوریت توسعه دریا محور

اندیشکده حکمرانی و قانون گذاری استان گیلان در نظر دارد با همکاری مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، به منظور ایجاد زمینه لازم برای اجرای سیاست‌های کلی توسعه دریا محور در حوضه سواحل جنوبی دریای کاسپین که در آبان ماه 1402 از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ گردیده است نشستی متشکل از نخبگان و کارشناسان استان گیلان برگزار نماید.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/10/2

راه اندازی سامانه ثبت نام و احراز هویت اتباع خارجی (برای اشخاص حقیقی) به آدرس https://portal.fida.ir

با عنایت به ضرورت اخذ شماره اختصاصی برای اشخاص حقوقی و حقیقی خارجی جهت شروع کسب و کار در کشور از جمله ثبت شرکت ایرانی، افتتاح حساب و ...، سامانه ثبت نام و احراز هویت اتباع خارجی (برای اشخاص حقیقی) با آدرس https://portal.fida.ir راه اندازی گردیده است.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/9/19

اولین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری ایران ( ایران اینوکس)

اولین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری ایران موسوم به ایران اینوکس از تاریخ 1 لغایت 3 بهمن ماه 1402 در محل مصلی بزرگ تهران برگزار می‌گردد.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/9/1

نمایشگاه حلال ترکیه از ۲ الی ۵ آذر ۱۴۰۲ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می‌گردد.

نمایشگاه بین المللی حلال استانبول (oic halal expo 2023) از تاریخ ۲ الی ۵ آذرماه ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی Ifm استانبول برگزار می گردد.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/7/25

دستورالعمل متنوع‌سازی روش‌های ورود سرمایه به کشور برای سپرده‌گذاری بلندمدت ارزی ابلاغ شد.

وزارت امور اقتصادی و دارایی دستور العمل اجرایی مربوط به متنوع سازی روش‌های ورود سرمایه به کشور برای سپرده گذاری بلند مدت ارزی و سرمایه گذاری را به استناد مصوبه هیأت وزیران آماده کرد.

دریافت دستورالعمل اجرایی

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/7/25

برگزاری نشست الکترونیکی و تبیین برنامه‌های تدوین شده در حوزه حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران راس ساعت 10:30 روز دوشنبه مورخ 1402/08/01

سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران به عنوان تنها نهاد رسمی تشویق و رسیدگی به امور مربوط به سرمایه‌گذاری‌های خارجی در کشور، در راستای ایفای نقش تخصصی خود و اجرای تکالیف محوله قانونی ازجمله در ماده 5 قانون تشویق و حمایت سرمایه‌گذاری خارجی و مواد12 و 37 آیین‌نامه اجرایی قانون مذکور، تصمیم به حمایت از اقدامات اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت فعال در زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی نموده‌ است. بر این اساس از کلیه فعالان بخش خصوصی  واجد شرایط (فایل راهنما) دعوت می گردد درخواست خود را به انضمام مدارک اثبات کننده برخورداری از شرایط مندرج در فایل راهنما و مشتمل بر معرفی یک نفر نماینده جهت پیگیری اقدامات بعدی (به همراه شماره تماس) به صورت فیزیکی به دبیرخانه سازمان یا به صورت الکترونیکی به آدرس ایمیل l.rostami@investiniran.ir ارسال نمایند. لینک فرم فراخوان

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/6/6

تفویض اختیار صدور مجوز ورود خودروهای موضوع تبصره 3 ماده 142 آئین نامه اجرایی قانون امور گمرکی توسط سرمایه گذاران خارجی به گمرکات کشور

هيأت وزيران در جلسه 14 /2 /1399 به پيشنهاد شماره 281912 مورخ 18 /12 /1397 وزارت امور اقتصادي و دارايي و به استناد اصل يكصد و سي و هشتم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران تصويب كرد:

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/6/6

تصويب نامه درخصوص ورود فلزات گران بها (طلا، نقره و پلاتين) به كشور توسط سرمايه گذاران خارجي مصوب 1401,09,06 با اصلاحات و الحاقات بعدي

مطابق بند (و) ماده (1) قانون تشویق و حمایت سرمایه‌ گذاری خارجی - مصوب 1381-، ورود فلزات گران بها (طلا، نقره و پلاتین) به هر میزان و به صورت شمش استاندارد به عنوان یکی از انواع سرمایه‌ های خارجی قابل ورود به کشور، توسط سرمایه‌ گذاران خارجی در چهارچوب قانون تشویق و حمایت سرمایه‌ گذاری خارجی و آیین ‌نامه‌ ی اجرایی آن پس از اظهار به گمرک و بدون ثبت سفارش، بلامانع است.

 

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/6/6

استقرار و حضور نماینده پژواک در محل سازمان سرمایه گذاری برای صدور شماره اختصاصی اشخاص خارجی

با عنایت به ضرورت اخذ شماره اختصاصی برای اشخاص حقوقی و حقیقی خارجی جهت شروع کسب و کار در کشور از جمله ثبت شرکت ایرانی، افتتاح حساب و ...، نماینده شرکت پژواک به عنوان نهاد متولی صدور شماره مذکور، در مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران اقدام می نماید.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/5/7

فراخوان ثبت نام فعالان بخش خصوصی متقاضی ارائه خدمات تشویق سرمایه گذاری

سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران به عنوان تنها نهاد رسمی تشویق و رسیدگی به امور مربوط به سرمایه‌گذاری‌های خارجی در کشور، در راستای ایفای نقش تخصصی خود و اجرای تکالیف محوله قانونی ازجمله در ماده 5 قانون تشویق و حمایت سرمایه‌گذاری خارجی و مواد12 و 37 آیین‌نامه اجرایی قانون مذکور، تصمیم به حمایت از اقدامات اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت فعال در زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی نموده‌ است.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/11/27

فراخوان عمومي شناسايي متقاضیان سرمايه گذاري به منظور احداث و بهره برداري از مجموعه گردشگري دريايي بندر چمخاله

اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در نظر دارد احداث و بهره‌برداری از مجموعه گردشگری دریایی بندر چمخاله را به سرمایه‌گذار منتخب در قالب قرارداد BOT واگذار نماید.

 

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/7/27

نمایشگاه بین المللی تخصصی اگروپک همزمان با نمایشگاه بین المللی مواد غذایی عراق از 1 الی 3 آذرماه 1401 در مرکز بین المللی نمایشگاهی اربیل عراق برگزار می گردد.

نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی ، موادغذایی، بسته‌بندی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته از تاریخ یک الی سه آذرماه 1401 در اربیل عراق برگزار می‌شود.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/7/26

برگزاری هفتمین نمایشگاه بازرگانی صنعتی کشورهای ساحلی دریای خزر در استان آستراخان روسیه

نمایشگاه بازرگانی صنعتی اوراسیا استراخان روسیه ۲۰۲۲ هفتمین دوره در تاریخ ۴ الی ۷ آبان ماه ۱۴۰۱ معادل زمانی ۲۶ الی ۲۹ اکتبر در محل نمایشگاهی آستراخان روسیه برگزار می گردد.

ادامه مطلب
RSS

انتخابگر پوسته

دی ان ان