جستجو
یکشنبه, 19 آذر,1402
Menu

آشیو اطلاعیه ها و فراخوان ها

ارسال شده: 1402/9/19

اولین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری ایران ( ایران اینوکس)

اولین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری ایران موسوم به ایران اینوکس از تاریخ 1 لغایت 3 بهمن ماه 1402 در محل مصلی بزرگ تهران برگزار می‌گردد.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/9/1

نمایشگاه حلال ترکیه از ۲ الی ۵ آذر ۱۴۰۲ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می‌گردد.

نمایشگاه بین المللی حلال استانبول (oic halal expo 2023) از تاریخ ۲ الی ۵ آذرماه ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی Ifm استانبول برگزار می گردد.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/7/25

دستورالعمل متنوع‌سازی روش‌های ورود سرمایه به کشور برای سپرده‌گذاری بلندمدت ارزی ابلاغ شد.

وزارت امور اقتصادی و دارایی دستور العمل اجرایی مربوط به متنوع سازی روش‌های ورود سرمایه به کشور برای سپرده گذاری بلند مدت ارزی و سرمایه گذاری را به استناد مصوبه هیأت وزیران آماده کرد.

دریافت دستورالعمل اجرایی

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/7/25

برگزاری نشست الکترونیکی و تبیین برنامه‌های تدوین شده در حوزه حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران راس ساعت 10:30 روز دوشنبه مورخ 1402/08/01

سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران به عنوان تنها نهاد رسمی تشویق و رسیدگی به امور مربوط به سرمایه‌گذاری‌های خارجی در کشور، در راستای ایفای نقش تخصصی خود و اجرای تکالیف محوله قانونی ازجمله در ماده 5 قانون تشویق و حمایت سرمایه‌گذاری خارجی و مواد12 و 37 آیین‌نامه اجرایی قانون مذکور، تصمیم به حمایت از اقدامات اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت فعال در زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی نموده‌ است. بر این اساس از کلیه فعالان بخش خصوصی  واجد شرایط (فایل راهنما) دعوت می گردد درخواست خود را به انضمام مدارک اثبات کننده برخورداری از شرایط مندرج در فایل راهنما و مشتمل بر معرفی یک نفر نماینده جهت پیگیری اقدامات بعدی (به همراه شماره تماس) به صورت فیزیکی به دبیرخانه سازمان یا به صورت الکترونیکی به آدرس ایمیل l.rostami@investiniran.ir ارسال نمایند. لینک فرم فراخوان

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/6/6

تفویض اختیار صدور مجوز ورود خودروهای موضوع تبصره 3 ماده 142 آئین نامه اجرایی قانون امور گمرکی توسط سرمایه گذاران خارجی به گمرکات کشور

هيأت وزيران در جلسه 14 /2 /1399 به پيشنهاد شماره 281912 مورخ 18 /12 /1397 وزارت امور اقتصادي و دارايي و به استناد اصل يكصد و سي و هشتم قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران تصويب كرد:

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/6/6

تصويب نامه درخصوص ورود فلزات گران بها (طلا، نقره و پلاتين) به كشور توسط سرمايه گذاران خارجي مصوب 1401,09,06 با اصلاحات و الحاقات بعدي

مطابق بند (و) ماده (1) قانون تشویق و حمایت سرمایه‌ گذاری خارجی - مصوب 1381-، ورود فلزات گران بها (طلا، نقره و پلاتین) به هر میزان و به صورت شمش استاندارد به عنوان یکی از انواع سرمایه‌ های خارجی قابل ورود به کشور، توسط سرمایه‌ گذاران خارجی در چهارچوب قانون تشویق و حمایت سرمایه‌ گذاری خارجی و آیین ‌نامه‌ ی اجرایی آن پس از اظهار به گمرک و بدون ثبت سفارش، بلامانع است.

 

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/6/6

استقرار و حضور نماینده پژواک در محل سازمان سرمایه گذاری برای صدور شماره اختصاصی اشخاص خارجی

با عنایت به ضرورت اخذ شماره اختصاصی برای اشخاص حقوقی و حقیقی خارجی جهت شروع کسب و کار در کشور از جمله ثبت شرکت ایرانی، افتتاح حساب و ...، نماینده شرکت پژواک به عنوان نهاد متولی صدور شماره مذکور، در مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران اقدام می نماید.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1402/5/7

فراخوان ثبت نام فعالان بخش خصوصی متقاضی ارائه خدمات تشویق سرمایه گذاری

سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران به عنوان تنها نهاد رسمی تشویق و رسیدگی به امور مربوط به سرمایه‌گذاری‌های خارجی در کشور، در راستای ایفای نقش تخصصی خود و اجرای تکالیف محوله قانونی ازجمله در ماده 5 قانون تشویق و حمایت سرمایه‌گذاری خارجی و مواد12 و 37 آیین‌نامه اجرایی قانون مذکور، تصمیم به حمایت از اقدامات اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت فعال در زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی نموده‌ است.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/11/27

فراخوان عمومي شناسايي متقاضیان سرمايه گذاري به منظور احداث و بهره برداري از مجموعه گردشگري دريايي بندر چمخاله

اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در نظر دارد احداث و بهره‌برداری از مجموعه گردشگری دریایی بندر چمخاله را به سرمایه‌گذار منتخب در قالب قرارداد BOT واگذار نماید.

 

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/7/27

نمایشگاه بین المللی تخصصی اگروپک همزمان با نمایشگاه بین المللی مواد غذایی عراق از 1 الی 3 آذرماه 1401 در مرکز بین المللی نمایشگاهی اربیل عراق برگزار می گردد.

نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی ، موادغذایی، بسته‌بندی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته از تاریخ یک الی سه آذرماه 1401 در اربیل عراق برگزار می‌شود.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/7/26

برگزاری هفتمین نمایشگاه بازرگانی صنعتی کشورهای ساحلی دریای خزر در استان آستراخان روسیه

نمایشگاه بازرگانی صنعتی اوراسیا استراخان روسیه ۲۰۲۲ هفتمین دوره در تاریخ ۴ الی ۷ آبان ماه ۱۴۰۱ معادل زمانی ۲۶ الی ۲۹ اکتبر در محل نمایشگاهی آستراخان روسیه برگزار می گردد.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/7/22

دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کراچی پاکستان ( ۲۴ الی ۲۷ دی ماه)

دومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کراچی پاکستان "و با هدف افزایش تراز تجاری بین دو کشور در تاریخ ۲۴ الی ۲۷ دی ماه سال جاری  در مرکز نمایشگاه های بین المللی کراچی برگزار می گردد.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/6/4

چهارمین رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت در آذر ماه 1401 برگزار می گردد.

معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در راستای اجرای سیاست‌ها و اقدامات به منظور توسعه ارتباط دانشگاه‌ها با جامعه و صنعت اقدام به برگزاری چهارمین رویداد" الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت" در آذر ماه سال جاری نموده است.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/6/4

برگزاري نمايشگاه بين المللي صنايع غذايي آسياي ميانه ۱۱ الی ۱۳ آبان ۱۴۰۱

نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی آسیای میانه (food expo) از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۳ آبانماه سالجاری (۲ لغایت ۴ نوامبر ۲۰۲۲) در محل دائمی نمایشگاههای شهر آلماتی قزاقستان (آتاکنت) برگزار می گردد.
ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/3/11

نمایشگاه اختصاصی ایران در آلماتی-قزاقستان از ۱۰ تا ۱۲ تیر سال جاری برگزار خواهد شد.

نمایشگاه اختصاصی ایران در آلماتی قزاقستان دهم تا دوازدهم تیرماه امسال به همت شرکت توسعه رویدادهای نمایشگاهی و تجاری و با همکاری اتاق مشترک ایران و قزاقستان برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/3/9

حضور مدیر كل امور اقتصادی و دارایی گیلان در سامانه سامد برای پاسخگویی به مردم

علیرضا نوروزی روز چهارشنبه 25 خرداد1401 از طریق تلفن ۱۱۱ پاسخگوی سوالات و درخواست های مردم استان گیلان می باشد.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/3/3

نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری و تجارت چین - شیامن (CIFIT) از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۱ در شهر شیامن برگزار می شود.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/3/3

فراخوان عمومی سرمایه گذاری شماره 1-1401 شرکت شهرک های کشاورزی در مجتمع ها/شهرک های کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی)

ادامه مطلب
ارسال شده: 1400/12/1

فراخوان احصاء و شناسایی قوانین و مقررات مخل کسب و کار

ادامه مطلب
RSS

انتخابگر پوسته

دی ان ان