fa-IRen-US
جستجو
شنبه, 31 اردیبهشت,1401
Menu

اخبار

ارسال شده: 1400/11/6

ایجاد حداقل پنج مركز تجاری در قطب های همسایگی ایران

وزیر اقتصاد طی سخنانی تأکید کرد، به منظور مقاوم سازی تعاملات بانکی و ارزی کشور در برابر تحریم، نیازمند ایجاد حداقل پنج مرکز تجاری در قطب های همسایگی ایران هستیم.

ادامه مطلب
RSS

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار

انتخابگر پوسته

ارسال شده: 1401/1/7

برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات کشاورزی و صنایع غذایی در باکو مورخ 25 الی 28 اردیبهشت 1401

پنجمین پاویون نمایشگاه و کنفرانس بازرگانی صنعتی کشورهای ساحلی دریای خزر باکو-آذربایجان، 25 الی 28 اردیبهشت سال 1401 با حضور 5 کشور دریای خزر شامل ترکمنستان – آذربایجان – قزاقستان – روسیه فدراتیو و ایران در حوزه بازرگانی و صنعت، اقتصاد و حمل ونقل و سرمایه‌گذاری برگزار می‌گردد. از فعالان اقتصادی و تجار و بازرگانان ایرانی جهت شرکت در نمایشگاه مذکور دعوت به عمل می‌آید.

اطلاعات بیشتر

پکیج سفر

فرم مشارکت افراد

ادامه مطلب
ارسال شده: 1400/11/28

برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی سرمایه‌گذاری و مستغلات عراق-بغداد در تاریخ 8 لغایت 11 فروردین 1401 در بغداد

به اطلاع می‌رساند، نمایشگاه بین المللی سرمایه‌گذاری و مستغلات عراق-بغداد در تاریخ 8 لغایت 11 فروردین 1401 در بغداد با هدف توسعه همکاری های اقتصادی و معرفی محصولات صادراتی کشورها برگزار میگردد.از کلیه فعالان اقتصادی استان جهت شرکت در این نمایشگاه دعوت به عمل می‌آید.

علاقه مندان به مشارکت در رویداد یاد شده می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی ایجاد شده به نشانی:

www.iraqinvest.ir  

www.mapnafair.com  

  اطلاعات لازم را درخصوص نحوه ثبت‌نام و حضور در رویداد به‌دست آورند.

ادامه مطلب
RSS

انتخابگر پوسته

آرشیو
ارسال شده: 1400/12/2

فراخوان عمومی سرمایه گذاری شماره 7-1400 شرکت شهرک های کشاورزی در مجتمع ها/شهرک های کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی)

شرکت شهرک‌های کشاورزی درنظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت،مستحدثات و وضعیت موجود تعدادی از مجتمع‌ها و شهرک‌های کشاورزی (گلخانه‌ای) را تحت شرایط عمومی و اختصاصی به متقاضیان واجد شرایط واگذار نماید.

متقاضیان می‌توانند از روز یک شنبه 1400/11/17 به مدت شش ماه با مراجعه به سایت www.apcp.ir فرم ثبت نام را دریافت و پس از تکمیل با همراه داشتن مدرک مورد نیاز به مدیریت شعب شرکت شهرک‌های کشاورزی در استان مربوطه و یا به شرکت شهرک‌های کشاورزی در ؛ تهران، خ شهید دکتر عباسپور، نبش کوچه گیتا، پلاک 8 دفتر مدیریت تملک و واگذاری و یا دبیرخانه شرکت تحویل نمایند.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1400/12/1

فراخوان احصاء و شناسایی قوانین و مقررات مخل کسب و کار

این اداره کل به عنوان بازوی اجرایی هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار وزارت متبوع در نظردارد با مشارکت فعالان اقتصادی و تشکل‌های خصوصی به منظور تسهیل و تسریع در روند صدور مجوزهای کسب و کار، قوانین و مقررات مخل را احصاء و رویه‌ها، بخش‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ ها و یا مقررات داخلی که در چارچوب قوانین و مقررات موجود قابل تحقق باشند را اصلاح و مواردی را که نیاز به اصلاح یا ایجاد قانون و یا اخذ مصوبه از هیات محترم وزیران دارد را به هیات مقررات ‌زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار گزارش نماید. بنابر این از کلیه فعالان اقتصادی، اتحادیه‌ها، اصناف، انجمن‌ها و سایر نهاد‌های مرتبط با محیط کسب و کار درخواست می‌گردد، در این خصوص کاربرگ ذیل را تکمیل و به جهت ارسال با سرکار خانم تقی‌زاده با شماره تماس 33321021 داخلی 223 هماهنگی‌های لازم را معمول دارند و یا از طریق ارسال پست الکترونیکی به آدرس investingilan@gmail.com ارسال نمایند.

کاربرگ پیشنهاد برای طرح در هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار

ادامه مطلب
ارسال شده: 1400/12/1

مصوبه دولت درخصوص برنامه ملی تقویت کسب و کار، معیشت مرزنشینان و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی ابلاغ شد.

هیئت وزیران در جلسه مورخ ۳ بهمن ۱۴۰۰، با هدف بهبود وضع معیشتی و کسب کار مرزنشینان، پیشنهاد مشترک ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر «برنامه ملی تقویت کسب و کار، معیشت مرزنشینان و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی» را به تصویب رساند.

ادامه مطلب
RSS

انتخابگر پوسته

آرشیو
دی ان ان