fa-IRen-US
جستجو
چهارشنبه, 04 خرداد,1401
Menu

اخبار

ارسال شده: 1400/11/6

ایجاد حداقل پنج مركز تجاری در قطب های همسایگی ایران

وزیر اقتصاد طی سخنانی تأکید کرد، به منظور مقاوم سازی تعاملات بانکی و ارزی کشور در برابر تحریم، نیازمند ایجاد حداقل پنج مرکز تجاری در قطب های همسایگی ایران هستیم.

ادامه مطلب
RSS

انتخابگر پوسته

آرشیو اخبار

انتخابگر پوسته

ارسال شده: 1401/1/7

برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات کشاورزی و صنایع غذایی در باکو مورخ 25 الی 28 اردیبهشت 1401

پنجمین پاویون نمایشگاه و کنفرانس بازرگانی صنعتی کشورهای ساحلی دریای خزر باکو-آذربایجان، 25 الی 28 اردیبهشت سال 1401 با حضور 5 کشور دریای خزر شامل ترکمنستان – آذربایجان – قزاقستان – روسیه فدراتیو و ایران در حوزه بازرگانی و صنعت، اقتصاد و حمل ونقل و سرمایه‌گذاری برگزار می‌گردد. از فعالان اقتصادی و تجار و بازرگانان ایرانی جهت شرکت در نمایشگاه مذکور دعوت به عمل می‌آید.

اطلاعات بیشتر

پکیج سفر

فرم مشارکت افراد

ادامه مطلب
ارسال شده: 1400/11/28

برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی سرمایه‌گذاری و مستغلات عراق-بغداد در تاریخ 8 لغایت 11 فروردین 1401 در بغداد

به اطلاع می‌رساند، نمایشگاه بین المللی سرمایه‌گذاری و مستغلات عراق-بغداد در تاریخ 8 لغایت 11 فروردین 1401 در بغداد با هدف توسعه همکاری های اقتصادی و معرفی محصولات صادراتی کشورها برگزار میگردد.از کلیه فعالان اقتصادی استان جهت شرکت در این نمایشگاه دعوت به عمل می‌آید.

علاقه مندان به مشارکت در رویداد یاد شده می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی ایجاد شده به نشانی:

www.iraqinvest.ir  

www.mapnafair.com  

  اطلاعات لازم را درخصوص نحوه ثبت‌نام و حضور در رویداد به‌دست آورند.

ادامه مطلب
RSS

انتخابگر پوسته

آرشیو
ارسال شده: 1401/3/3

نمایشگاه بین المللی سرمایه گذاری و تجارت چین - شیامن (CIFIT) از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۱ در شهر شیامن برگزار می شود.

ادامه مطلب
ارسال شده: 1401/3/3

فراخوان عمومی سرمایه گذاری شماره 1-1401 شرکت شهرک های کشاورزی در مجتمع ها/شهرک های کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی)

ادامه مطلب
ارسال شده: 1400/12/2

فراخوان عمومی سرمایه گذاری شماره 7-1400 شرکت شهرک های کشاورزی در مجتمع ها/شهرک های کشاورزی (گلخانه ای، دامپروری و شیلاتی)

شرکت شهرک‌های کشاورزی درنظر دارد متناسب با موقعیت، مساحت،مستحدثات و وضعیت موجود تعدادی از مجتمع‌ها و شهرک‌های کشاورزی (گلخانه‌ای) را تحت شرایط عمومی و اختصاصی به متقاضیان واجد شرایط واگذار نماید.

متقاضیان می‌توانند از روز یک شنبه 1400/11/17 به مدت شش ماه با مراجعه به سایت www.apcp.ir فرم ثبت نام را دریافت و پس از تکمیل با همراه داشتن مدرک مورد نیاز به مدیریت شعب شرکت شهرک‌های کشاورزی در استان مربوطه و یا به شرکت شهرک‌های کشاورزی در ؛ تهران، خ شهید دکتر عباسپور، نبش کوچه گیتا، پلاک 8 دفتر مدیریت تملک و واگذاری و یا دبیرخانه شرکت تحویل نمایند.

ادامه مطلب
RSS

انتخابگر پوسته

آرشیو
دی ان ان